سلام روز بخیر.
سوالم بی ربطه ولی واقعا درگیر شد ذهنم...
من الان واقعا برام سوال شد که شما بعد از ۶ ماه شروع ویولن تونستید بدون فالش و با تمپوی بالا بزنید؟
و تا پوزیسیون سوم پیش رفتید؟
تو چهار ماه؟!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Jo0O0oLy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
سلام
نمیدونم برای سوالم جای درستی رو انتخاب کردم یا نه که اگه جاش اینجا نیست از مسئول محترم بخش خواهش میکنم منتقلش کنه
اما سوال من اینه
راستش من حدود 6 ما پیش کلاس ویولون رو شروع کردم و به مدت 4 ماه هم ادامش دادم... یعنی تا همین دو ماه پیش
توی طول کلاسم کتاب اول خالقی رو تا اول پوزیسیون سوم تموم کردم البته + یه عالمه آهنگ و تمرین که استادم بهم میدادن
توی ایام عید بازم کتاب خالقی رو یه بار کامل کامل مرور کردم.. یعنی تا جایی که هر درس رو میتونستم با تمپوی بالا و بدون فالش بزنم
اما از بعد عید تا حالا باتوجه به اینکه یه سیم ویولونم پاره شده و بحث درس و مدرسه و اینا پیش اومد... اصن تمرین نکردم... یعنی تمرینی که حساب شده و مفید باشه نکردم... احساس می کنم الان نت خونیم یه خورده ضعیفه... اینی که بخوام نت هارو اجرا کنم خوبه ها... منظورم اسم نت هاست.. که اصن نمیتونم با سرعت بخونم... و الان میبینم که بعد این مدت انگشتام هم یه ذره فالشه... حالا با توجه به اینکه یه ماه دیگه میخوام ترم دوم کلاسم رو شروع کنم و اصن نمیخوام که استادم توی اولین جلس ازم نا امید بشه و همچنین میخوام تا اون موقع همه چی بیاد سر جاش و نوازندگیم کیفیت قبلشو پیدا کنه... شما چه راهی رو پیشنهاد می کنین؟
ایا دوباره کتاب خالقی رو مرور کنم؟
یا کتاب دیگه ای هست که به ثبات و قدرت انگشت ها و همچنین ارشه کمک کنه؟
و برای اینکه نت خونیم قوی بشه چی؟کتابی هس؟؟تمرینی هس؟؟
واگه نکته ی دیگه ای هم هس که شما فکر میکنید باید بهم بگین..
ممنون میشم اگه کمکم کنین
(در ضمنا اقای احمدی(چون میدونم شما اولین خواننده ی این پست هستین) اگه فک می کنید شرایط سوالم خاصه و جواب دادنش توی انجمن مفید نیست... میتونید این پست رو پاک کنید و جواب رو در پیام بهم بدین...)
با تشکر خیلی زیاد
سلام روز بخیر.
من واقعا برام سوال شد که شما بعد از ۶ ماه تونستید بدون فالشی و با تمپوی بالا ساز بزنید؟
و تا پوزیسیون سوم هم پیش رفتید؟
تو چهارماه؟!