سلام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز
بیاییم یکم وسیع تر فکر کنیم!! این کار (ارائه برروی نت) فقط 2 ماه هست راه افتاده و شما توقع دارید شبیه به یک آکادمی 30ساله در کالیفرنیا همه کارها با هم پیش برود. خیر عزیزان من، قدم به قدم
بیاید به جای سنگ انداختن جلو یک جریان جدید، همراهی کنیم.

من کل هدف را خدمت تمام دوستان عرض میکنم :
من از شاگردان استاد بهرامی (نوازنده درامز، سازهای کوبه ای و سنتور) هستم ، همچنین طراح وب و برنامه نویس (جالبه بدانید، اولی مدیر کلوب هواداران رئال مادرید در ایران هسم که از طرف باشگاه مادرید نامه رسمی دارم) . به این دلیل که رشته من همخوانی دارد ابتدا سایت شخصی ایشون را بروز کردم و بعد پیشنهاد ارائه دروس بصورت آنلاین را دادم. استاد بهرامی در ابتدا مخالف بودن، بهرحال بعد از رضایت ایشون تصمیم بر این شد تا شش ماه فقط ریتم های کتاب روی سایت قرار بگیرد، بعد از آن اگر مشتاق به بحث بود ، دروس را بصورت ویدئوی قرار میدهیم.

2هفته بعد از راه اندازی سایت بدخلقی دوستان بالا گرفت و استاد بهرامی ویدئویی پر کردند صرفا برای انتقال منظورشان نه آموزش
الان دو ماه گذشته!! تنبک نوازان عزیز اینقدر با شخص علیرضا بهرامی تماس گرفتند و پیام گذاشتند و پیگیری کردند که استاد بهرامی گفتند باید آموزش های تنبک و تمپو را شروع کرد، پون تنبک نوازان اتودها و ریتم ها را زدند، متوجه شدند و حالا تقاضا کردند.
منتی نیست ولی ایشون گفتند کار باید به نحو احسن انجام بشود و یک دستگاه میکسر برینگر، دوتا میکرفون، هدفون مخصوص و ... را تهیه کردند که اگر قرار هست دوستان استفاده کنند، در حد قابل قبول ارائه شود. یعنی رسما 4ماه زودتر از چیزی که فکرش را میکردیم مجبور به آموزش ویدئویی شدیم.

حالا دوستان عزیزم در هم سازی همچون آقای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] اینقد باادب بحرفن که خیلی خوبه!! من هم خودم نوازنده هستم و همیشه یک شعار دارم „نوازنده کسی هست که هرچی دید را باید بنوازند ، نتوانست باااااااید یاد بگیرد.”

فکر کنم خیلی حرف زدم :دی . دیگه دوستان همت و همراهی خودتان هست، دوست دارید دیگه آموزشی قرار نمیدیم اگر مشتاق بودید صبر بدید. شما تشریف ببرید در آپارات ببینید چند ویدئو قرار دادیم. نوازندگان کم لطفی هستید...