لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 97 به 112 از 131

موضوع: چرا شما از متال خوشتون میاد ؟؟

madmaster آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    52596
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    126
    180 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    میدونین خنده ماجرای کجاست یه ویدیو تو یوتیوب میدیدم برا متالباز ماجراهای کنسرت ها اینا بود بعد تهش یکی نمیدونم کی بود فکر کنم یه گذارشگر معروف متال خارجی بود با یه بابای دیگه که نمیدونم کی بود احتمالا نقد کننده متال بود صحبت میکرد میگفت که آره متال داره از بدی ها از سختی زندگی ما متالر ها میگه از مشکلات دروندگی یه کمی از مشکلات جهان گفت جنگ منگو اینا بعد دیم زده شهر LA میخواستم فقط اینو بهش بگم آخه مرتیکه بیشعور شما تو شهری هستی که که من خودم به شخصه حاضرم هار کاری بکنم که اونجا زندگی کنم وسط آزادی و رفاه آرامش و فرهنگ پول و امکانات تفریحی تحصیلی به همراه بزرگان موسیقی و بهترین استاد های دنیا تو تمامی سبک ها هستین جایی که حتی لخت بری تو خیابون میگن تفکراتیش اینطوری اونطوری هیچی بهت نمیگن بعد وسط اون خوشی داری از زندگی سخت و نمیدونم مشکلات غم درد زندگیتون اندوهو اینا حرف میزنی اگه طرف بیاد تو ایران زندگی کنه چی میشه 100 در 100 تو بیست دقیقه اول خودکشی میکنه

بزرگ ترین مشکلش اینه وقتی رفته جوی رو ببینه 20 دقیقه تو سف بوده یا مثلا مشکل خیلی بزرگش که میخواسته خودکشی کنه برای اینه که داشته تو خیابون راه میرفته یکی کفششو گلد کرده
    واقعا زندگی یه متالر تو یه کشور اسلامی و بیفرنگی مثل ایران با مرگ تفاوتی نداره بعد ما از سختی حرف بزنیم راست گفتیم ولی اونی که بزرگ ترین غم زندگیش اینه که کنسرت متالیکا چرا با خونشون 30 دقیقه فاصله داره چرا نزدیکتر نیست و یا چرا 4 ساعته زمانش چرا اینقدر کمه اینها اندوه های بزرگ زندگیشه به چه حقی به خودش اجازه میده میگه من زندگی سختی دارم این باید یه بلایی اسمی سرش بیاد بره سرباز بفرستنش لیبی یا افغانستان قشنگ 2 زاریش بیوفته بفهمه دنیا دست کی

2. 11 کاربر برای این پست از madmaster تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    4,935
    4,730 بار تشکر شده در 1,044 پست

شبکه های اجتماعی من

Add rezaranjbaraan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    0

من فکر میکنم ما باید اروم آروم قبول کنیم که موزیکه راک و شاخه هاش موزیکه مخصوص (سفارشی) ملت ما نیست یعنی بحث عامه پسندی رو باید بزاریم کنار...
    متاسفانه حرف شما درسته توی غرب به علت وفور بی حد و حصر امکانات و کمبود جمعیت انتظارات مردم بالا رفته توی همین المان جوایزو امکانات چندین هزار یورویی برای بچه دار شدن قرار دادن بازم رشد جمعیتشون مثبت نمیشه و ملتشون داره منقزض میشه...
    اصولا معتقدم مویکه راک در ایران هنوز زیر زمینیه و تا یه سری تابو ها نشکنه هیچی درست نمیشه ببینید در جامعه فعلی ما بیشتر پستهای مهم در هر زمینه ای به افراد روستایی یا روستایی زاده داده شده(توهین نمیکنما اما واقعیت داره) این افراد اولویتشون مسلما رشد سبکهای متال و نوازندگی نیست اینا اولا دنبال ... وثانیا دنبال... هستند پس این از قوانین اما در جامعه وضع بدتره اصولا هر چیزی که منجر به پول دراوردن نشه از طرف خونواده ممنوع و مکروهه در نهایت افراد به گوشه اتاقها میخزند سرکوب میشن و ذهنشون مالامال از لجن فکری درست شده شروع به طغیان در حین نابود شدن میکنه(البته اگه واقعا متالباز باشن)
    بعد یه گروه واقعا چرتو مزخرفو بی مفهومی مثه کلد پلی گرین دی و فو فایتر(که درامر نیروانا توش گیتار میزنه..!!!) میان میشن بندهای نامبر وان...
    هرکی داد بزنه و چرتو پرته پانکی بگه گرمی میبره...
    اعصاب بحث ندارم واقعا وگرنه حرف دل زیاده...

4. 14 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.49
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

بعد یه گروه واقعا چرتو مزخرفو بی مفهومی مثه کلد پلی گرین دی و فو فایتر(که درامر نیروانا توش گیتار میزنه..!!!) میان میشن بندهای نامبر وان...

داغ دلم رو تازه کردی رضا.
    با اینکه از استایل جان پتروچی خوشت نمیاد اما مطمئنم تو هم میخواستی جایزه گرمی رو به اونا بدن. حقشون بود.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

6. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

متال!!!
    کلمه ایست که فکر هر متالری رو با خودش مشغول میکنه و گاه میگه چه خوب، گاهی میگه چرا و گاهی میگه که چی؟!!!
    اما دلش ...
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

8. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    4,935
    4,730 بار تشکر شده در 1,044 پست

شبکه های اجتماعی من

Add rezaranjbaraan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

داغ دلم رو تازه کردی رضا.
    با اینکه از استایل جان پتروچی خوشت نمیاد اما مطمئنم تو هم میخواستی جایزه گرمی رو به اونا بدن. حقشون بود.
    آره اتفاقا طبق اخبار موثقی که بهم رسیده گفتن که آلبوم جدیدشون خیلی عالی شده دوست هم داشتم گوش بدم حالا پتروچی هرچی هست باشه خب البوم که مال اون یه نفر نیست در ثانی پتروچی استایلش بده آهنگسازه خوبیه...!!!
    نه مشکل ما با این گروههای پانک حل نمیشه عمدتا از سطح تئوری و عملی بسیار پایینی برخوردارن معمولا افکارشون هم خیلی چرته و خلاصه میشه در شکستن چارتا تیرو تخته توی پیک نیکو ماری جووانا کشیدنو با ماشین اوراقی سفر کردن...
    حالا برو به بالهای تلخ سرنوشت اثر جوداس پریست گوش بده معنا و مفاهیم عمیق و پیچیده درهم تا ماهها غرقت میکنه...!!

10. 7 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

madmaster آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    52596
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    126
    180 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaranjbaraan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من فکر میکنم ما باید اروم آروم قبول کنیم که موزیکه راک و شاخه هاش موزیکه مخصوص (سفارشی) ملت ما نیست یعنی بحث عامه پسندی رو باید بزاریم کنار...
    متاسفانه حرف شما درسته توی غرب به علت وفور بی حد و حصر امکانات و کمبود جمعیت انتظارات مردم بالا رفته توی همین المان جوایزو امکانات چندین هزار یورویی برای بچه دار شدن قرار دادن بازم رشد جمعیتشون مثبت نمیشه و ملتشون داره منقزض میشه...
    اصولا معتقدم مویکه راک در ایران هنوز زیر زمینیه و تا یه سری تابو ها نشکنه هیچی درست نمیشه ببینید در جامعه فعلی ما بیشتر پستهای مهم در هر زمینه ای به افراد روستایی یا روستایی زاده داده شده(توهین نمیکنما اما واقعیت داره) این افراد اولویتشون مسلما رشد سبکهای متال و نوازندگی نیست اینا اولا دنبال ... وثانیا دنبال... هستند پس این از قوانین اما در جامعه وضع بدتره اصولا هر چیزی که منجر به پول دراوردن نشه از طرف خونواده ممنوع و مکروهه در نهایت افراد به گوشه اتاقها میخزند سرکوب میشن و ذهنشون مالامال از لجن فکری درست شده شروع به طغیان در حین نابود شدن میکنه(البته اگه واقعا متالباز باشن)
    اعصاب بحث ندارم واقعا وگرنه حرف دل زیاده...
    میدونی عزیز ما همه درد دلمون یکی ولی حداقل من تو خانواده ای برزگ شدم که بابام دموکراسی طلب بود و نوازنده خیلی حرفه ای بوده و هست (البته تو سبک کلاسیک و فلامینکو و داشت راک بار هم میشده عاشق پینک فلوید بوده الان هم گه گاهی میاد خونه ما هی گیتار منو ور میداره میزنه خیلی خوشش میاد از این سبکتازه تو سن 51 سالگی) از این بابت همیشه بزدان رو شاکر بودم که وست این بلبشو یه چنین خانواده خوبی بهم داده حداقل توش آزادی به معنای واقعی دارشتم و دارم من تو سن 16 سالگی گاهی میشد 3 روز خونه نمیرفتم پیش رفقام بودم ولی اصلا بابام یا مادر تعصبی بازی در نیاوردن

بعضی وقتا یک سری هارو که میبینم بعض ام میگیره میخوام برم (میدونین من آدمی هستم که با دیدن نامردی و بی قانون حتی حرف زور اینقدر عصبانی میشم که یا باید یه شری به پا کنم یا اینکه خودمو از تو اینقدر میخورم که دیونه بیشم نا خونما تا استخون میجوام) بزنم طرف رو بکشم مثلا کسی رو میشناسم که مثل من عشق آزادی و میخواد با این موسیقی این احساسات درونشونو بیان کنن و به آزادگی برسه ولی دیدم که مادر پدرش تحت شدید ترین شکنجه قرارش میدادن طرف هم پدر دیگه نمیشه مثل یه غریبه دعوا را بندازی بزنیش پسر رو تو خونه حبس میکنن نمی زارن رفیقاشی ببینه تا یه سر میاد پیش ما با ماشین میان دنبالش میبرنش که چی خانواده اشرافی , ما نداریم از این هرزگی ها فلان فلان زدن گیتارشوو شیکوندن کل تابستون سگ دو زد پول دراورد رفت گیتار خرید با هم هم خریدیم زمانی که من رفتم ERG 121 رو گرفتم اون هم یه استارتینگ پک ای اس پی گرفت رفته بیرون برگشته دیده باباش زده گیتارشو خورده کرده پولشو هم گذاشته روی گیتار که مثلا بره یه چیز دیگه بخره یا این همه تابستون سگ دو زده حدر نشه یکی نیست بگه آخه حروم لقمه تو که پول داره از پارو بالا میره حساب پولات رو نداری اینقدر زیاده بعد این بچه بدبخت میخواست گیتار بخره 1 قرون بهش ندادی رفت 3 ماه خورده ای مغازه تی زد صبح ساعت 8 کرکره داد بالا جنس فروخت تا بوق سگ که پولشو دراورد به همین راحتی تق زدی شیکوندی میدونین آدم این صحنه ها رو که میبینه یعنی منه نوعی که میبینم دلم میخواد برم چشای طرف رو از کاسه در بیارم ولی باباشه نمیشه خودشم نمیتونه چی کار کنه هاج واج مونده الان هم که گیر دادن زن براش بگیرن که زنه آدمش کنه با مثلا
    اذیت هایی که پلیس میکنه من که داستانها دارم با این پلیسها آهای تو شیطان پرسی نمیدونم با این گیتارت جن ظاهر میکنی یه دروی وری هایی چقدر مارو بردن الکی 1 ساعت نشوندن تو این ون های گشت ارشاد بد ولمون کردن فقط یه ساعت تو گرما کشنده ون زیر آفتاب تو تابستون نشودنمون
    ولی الان بهتر شده نمیدونم چی شده ولی الان 1 سالی هست که هیچی بهم نگفتن گیر نمیدن
    یعنی کمتز چرا الان که فکر میکنم یه بار چسبیدن بهم
    در کل جلمعه ما از نظر مغزی خیلی مریضه و یه 500 تا 1000 سالی طول میکشه تا این مریضی خوب بشه
    الباقیشو بگم میزنن سایت رو شیلتر میکنن میره پی کارش چی بگم که دلم پره

12. 2 کاربر برای این پست از madmaster تشکر کرده اند:

agalloch آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48777
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    257
    335 بار تشکر شده در 89 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaranjbaraan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میدونید دوستان شاید بنده خیلی توی زمینه متالبازی خبره نباشم(حداقل در 3 سال اخیر) اما متالباز ها کلا ادمای با معرفتی هستن خیلیاشون اصلا مادیات براشون مطرح نیست حتی در بدترین وضعیت مالی اما این روند درویشگونه چند سالی بیشتر ادامه پیدا نمیکنه یعنی وقتی شما سنت بالا میره تازه تفاوت جامعه ما با جوامعی که موزیکه راک رو اختراع کردن مشخص میشه توی اون جوامع برای همچین افرادی تمهیدات بسیار اندیشیده شده که اگر هیچ درامدی هم نداشتن بتونن به زندگی ادامه بدن اما در جامعه ما تا وقتی پول تو جیبی رو از پدر میگیری که هیچی با چارتا لیچار که میگه دلش خنک میشه کاری به کارت نداره اما بعد از 22 سالگی واقعا تو تنگنا گرفتار میشی از اینجا فرق و ناهمسازی جامعه ما با کشورهای غربی و موزیکشون مشخص میشه...
    در ثانی تربیت ما(95%ما) به هرحال در خونواده های سنتی شکل میگیره و حصار اخلاقیات اونها با رفتارهای ساختار شکنانه جور در نمیاد حالا تا یه سنو سالی قبول میکنن اما بعد از اون باز فشار ها و اعتراضات و حتی تحریم های خانواده شروع میشه...
    به نظر شما ما هم میتونیم توی سن 65 سالگی مثه لمی خواننده موتورهد(پدربزرگ متال) با همین روحیات و بلکه هم با انگیزه تر ادامه بدیم... ؟
    ایا تا بحال عمرمون رو هدر کاری بیهوده نکردیم... ؟
    ایا براستی در دنیایی که همه چیز پوله فکری به حال ایندمون داریم.. ؟
    آیا ما هم حق داریم مثله ادمای عادی زندگی کنیم بخندیم عاشق بشیم و یه زندگی نرمال داشته باشیم... ؟
    آیا متال واقعا یه تفریحه یه بینشه یا یه بیماری... ؟
    سلام
    من ميگم چطور ممكنه عمر آدم هدر نره؟؟؟
    اينكه از سر صبح تا بوق ... كار كنه و جون بكنه تا يه پولي در بياره و در نهايت اون پولو خرج كنه تا حس كنه داره كاره مهمي انجام ميده، بعد هم پوله تموم ميشه و اثري از اون چيزي كه پولو براش خرج كرده باقي نميمونه و چيزي كه باقي ميمونه ميدونين چيه؟ اون جون كندن از صبح تا شب كه تا آخر عمر ادامه داره...
    اصلا من ميگم كي ميتونه بگه اوني كه از نظر همه ي ارزش هاي جامعه ي ما آدم درست و درجه يكيه و همه كارش با برنامه و اصوله، عمرشو هدر نميده؟؟؟؟؟
    واقعيت اينه كه چه زندگيه پس از مرگ وجود داشته باشه چه نداشته باشه(منظورم همه ي نظراته) پول چه اثري تو ماجرا داره؟؟؟
    تو يه لحظه همه چيز تموم ميشه...
    حالا اوني كه تمامه عمرش به پول در آوردن مشغول بوده و به من ميگفته كه عمرمو هدر ميدم چطوري مي خواد اختلافي رو كه در زندگيش از نظر مالي با من بوجود آورده تو اون لحظه حفظ كنه؟؟؟
    البته من شخصا با اين كه آدم پول در بياره هيچ مشكلي ندارم فقط ميگم اينكه هدف آدم پول در آوردن باشه مثه سرمايه گذاري رو زندگيه يه حباب پوچه.
    ما هم مي تونيم مثله آدماي عادي باشيم فقط بايد همه ي واقعيات رو فراموش كنيم و دنبال اسباب بازي ها بدوييم.
    البته ما تو حصار بدنمونيم (نظر شخصي من) و بدن هم نياز هايي داره كه بايد برآورده بشه.

من در كل مي گويم كه تصور آرامش و آسودگي مطلق در اين زندگي تصور محاليست و هر كس يا هر چيزي كه اين وعده را به انسان مي دهد در پي فريب اوست. يكي از دلايل وجودي موسيقي متال به نظر من در فرهنگ غرب اين است كه بسياري در پي فريب انسان هستند و متال نقش روشنگري را دارد.
    البته من پوچ گرا نيستم فقط واقع گرا هستم.

و در آخر هم عذر خواهي مي كنم كه سرتون رو درد آوردم.
    پرسش هاي آخر پست آقاي رنجبران من رو تكان داد و حس كردم بايد تبادل نظر كنم.
    ویرایش توسط agalloch : Saturday 10 March 2012 در ساعت 09:14 PM

14. 4 کاربر برای این پست از agalloch تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط madmaster [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میدونی عزیز ما همه درد دلمون یکی ولی حداقل من تو خانواده ای برزگ شدم که بابام دموکراسی طلب بود و نوازنده خیلی حرفه ای بوده و هست (البته تو سبک کلاسیک و فلامینکو و داشت راک بار هم میشده عاشق پینک فلوید بوده الان هم گه گاهی میاد خونه ما هی گیتار منو ور میداره میزنه خیلی خوشش میاد از این سبکتازه تو سن 51 سالگی) از این بابت همیشه بزدان رو شاکر بودم که وست این بلبشو یه چنین خانواده خوبی بهم داده حداقل توش آزادی به معنای واقعی دارشتم و دارم من تو سن 16 سالگی گاهی میشد 3 روز خونه نمیرفتم پیش رفقام بودم ولی اصلا بابام یا مادر تعصبی بازی در نیاوردن

بعضی وقتا یک سری هارو که میبینم بعض ام میگیره میخوام برم (میدونین من آدمی هستم که با دیدن نامردی و بی قانون حتی حرف زور اینقدر عصبانی میشم که یا باید یه شری به پا کنم یا اینکه خودمو از تو اینقدر میخورم که دیونه بیشم نا خونما تا استخون میجوام) بزنم طرف رو بکشم مثلا کسی رو میشناسم که مثل من عشق آزادی و میخواد با این موسیقی این احساسات درونشونو بیان کنن و به آزادگی برسه ولی دیدم که مادر پدرش تحت شدید ترین شکنجه قرارش میدادن طرف هم پدر دیگه نمیشه مثل یه غریبه دعوا را بندازی بزنیش پسر رو تو خونه حبس میکنن نمی زارن رفیقاشی ببینه تا یه سر میاد پیش ما با ماشین میان دنبالش میبرنش که چی خانواده اشرافی , ما نداریم از این هرزگی ها فلان فلان زدن گیتارشوو شیکوندن کل تابستون سگ دو زد پول دراورد رفت گیتار خرید با هم هم خریدیم زمانی که من رفتم ERG 121 رو گرفتم اون هم یه استارتینگ پک ای اس پی گرفت رفته بیرون برگشته دیده باباش زده گیتارشو خورده کرده پولشو هم گذاشته روی گیتار که مثلا بره یه چیز دیگه بخره یا این همه تابستون سگ دو زده حدر نشه یکی نیست بگه آخه حروم لقمه تو که پول داره از پارو بالا میره حساب پولات رو نداری اینقدر زیاده بعد این بچه بدبخت میخواست گیتار بخره 1 قرون بهش ندادی رفت 3 ماه خورده ای مغازه تی زد صبح ساعت 8 کرکره داد بالا جنس فروخت تا بوق سگ که پولشو دراورد به همین راحتی تق زدی شیکوندی میدونین آدم این صحنه ها رو که میبینه یعنی منه نوعی که میبینم دلم میخواد برم چشای طرف رو از کاسه در بیارم ولی باباشه نمیشه خودشم نمیتونه چی کار کنه هاج واج مونده الان هم که گیر دادن زن براش بگیرن که زنه آدمش کنه با مثلا
    اذیت هایی که پلیس میکنه من که داستانها دارم با این پلیسها آهای تو شیطان پرسی نمیدونم با این گیتارت جن ظاهر میکنی یه دروی وری هایی چقدر مارو بردن الکی 1 ساعت نشوندن تو این ون های گشت ارشاد بد ولمون کردن فقط یه ساعت تو گرما کشنده ون زیر آفتاب تو تابستون نشودنمون
    ولی الان بهتر شده نمیدونم چی شده ولی الان 1 سالی هست که هیچی بهم نگفتن گیر نمیدن
    یعنی کمتز چرا الان که فکر میکنم یه بار چسبیدن بهم
    در کل جلمعه ما از نظر مغزی خیلی مریضه و یه 500 تا 1000 سالی طول میکشه تا این مریضی خوب بشه
    الباقیشو بگم میزنن سایت رو شیلتر میکنن میره پی کارش چی بگم که دلم پره
    برعکس من وقتی متال دوست شدم 9 سالم بود و اون زمان جو کشور یک جوری بود که حتی آهنگ اندی رو هم تو خیابون پلیس میگرفت و مجازات داشت. (جرم بود یک جورایی)
    حالا ما اون زمان راکت دستمون میگرفتیم و ادای متال بازها رو در میاوردیم. (البته من تحت تاثیر اسکورپونر و پینک بودم اون زمان و هنوز متالیکا رو نمیشناختم) و یادم نمیره هیچ وقت که یک روز وقتی اولین آلبوم متالیکا یعنی کیل ام ال رو تو خونه گذاشتم و مادرم گفت این چیه، گفتم „این است هوی متال” و همون جا مادرم حالش بد شد و فشارش افتاد. مثلا انگار شنیده باشه بچش معتاد شده. فکر میکردند یک بیماری خیلی خطرناکیه، یک فضای مافیاییه و فراتر از خلافه این هوی متال و هوی متال شدن.
    و تا همین روز دردسرها فراوان داشتیم.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

16. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47756
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    120
    146 بار تشکر شده در 54 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

^ داستان جالبی داشتی علی!!!
    من هم مثل تو در خردسالی با این سبک آشنا شدم اون اوایل بیشتر Rock بود، کاست از Pink floyd و The Beatles داییم بم داده بود و من گوش میکردم! و خوشبختانه بر خلاف تو من هیچ وقت واکنش منفی از سوی خونوادم ندیدم، تا جایی که حتی مادرم از بعضی از آهنگای Scorpions خوشش میومد!
    متأسفانه این هم مثل خیلی چیزای دیگه خودش اومد و فرهنگش جا موند!
    البته الان که میبینم یک مقداری این موضوع از حساسیتش افتاده و همه گیرتر شده!
    و این موضوع کاملاً شخصی هست که یکی ازین سبک خوشش میاد و دیگری نمیاد.
    مهم احترام گذاشتن به عقاید یکدیگره!!

18. 5 کاربر برای این پست از Azhidahak تشکر کرده اند:

cerulean آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    45328
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,220
    1,204 بار تشکر شده در 528 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 63/5
    Given: 272/0
    میزان امتیاز
    13

راستش من از این سبک خوشم نمیاد ولی یه دوست دارم چند تا از اهنگهاشون رو برام گذاشت خداییش اهنگهای قشنگ هم دارن
    هر چند من که نمیتونم دو تا اهنگش رو پشت سر هم گوش بدم
    من همين يك نفس از جرعه ي جانم باقي است
    آخرين جرعه اين جام تهي را تو بنوش

20. کاربران زیر از cerulean به خاطر این پست تشکر کرده اند:

boshra_sedghi آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    68438
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

منم بازی
    من این سبک رو دوست دارم چون ضربا قلبمو میبره بالا و بهم هیجان میده. مسلما همه ی آهنگای متال رو دوست ندارم و وقتی به مدت طولانی یک ریتم داشته باشه باز اذیت می شم. از 13 14 سال پیش که بچه مدرسه ای بودم با این سبک آشنا شدم. مثل خیلیا با پینک فلوید، متالیکا ، آناتما و... الانم بین سبکا اینو ترجیح میدم و گروههایی مثل تول و سبک آلترناتیو راک مثل رادیوهد رو خیلیی دوست دارم.
    بعضی از آهنگای آروم سبکهای دیگه واقعا فشارمو میاره پائین واسه همین به متال تمایل دارم.
    دلیل دیگه اینه که خیلی خوب با آهنگ های راک همخوانی می کنم و نوع خوندنشو دوست دارم. با اینکه زن هستم اما نوع صدام طوریه که با راک خیلی جور در میاد.

22. کاربران زیر از boshra_sedghi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    70298
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    11 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

وای شما ها خیلی باحالین،فقط جمع کنید برید گروه سرود تشکیل بدید به جای متال گوش دادن... اون یکی empyrium رو میگه... چی بگه آدم آخه. empyrium سبکش dark folk یا همون new folk هست. اون یکی متالیکا گوش کرده الان جو گیر شده فکر می کنه خیلی خفنه... بی خیال برادر

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

Trolls... Trolls Everywhere
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

25. 3 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    70298
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    11 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من نمی خواهم به کسی توهین کنم،اما انصافاً یکم از این غرورتون کم کنید

- - - Updated - - -

کی به کی می گه ترول؟عزیر علاوه بر اینکه خودم خیلی اهل متالم جامعه شناسی هنر هم کار کردم،یک چیز هایی بارمون می شه
    ویرایش توسط Incognito : Thursday 31 January 2013 در ساعت 11:30 PM

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

اون یکی متالیکا گوش کرده الان جو گیر شده فکر می کنه خیلی خفنه.
    وای شما ها خیلی باحالین،فقط جمع کنید برید گروه سرود تشکیل بدید به جای متال گوش دادن.
    از ادبیات شما معلومه کی مغروره ... و جالبه مثلا نمیخواید به کسی توهین کنید...
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

28. 4 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    70298
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    11 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

الان حرف من ایراد داشت؟ می گم متالیکا در عرصه متال خیلی خاص نیست و کسانی که تاره حالا اومدن تو خطش گوش می دن اشتباهه؟انصاف داشته باش مقایسه کن با باند های زیر
    Lunar Aurora
    Burzum
    Woman Is The Earth
    Amorphis
    Nagflar

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)